Archiwum atykułów

Archiwum atykułów

Przekroczenie magicznej bariery 30. roku życia zobowiązuje. Mnóstwo osób pyta nas co się dzieje z organizmem po przekroczeniu tej bariery wiekowej. Wiemy z doświadczenia, że dzieją się ciekawe rzeczy. Zapraszamy do lektury.

1. Kilka kilogramów więcej

Nie będziemy ukrywać, że po trzydziestce każdy z Was zacznie tyć. To ile przytyjecie zależy już tylko od Was. Metabolizm z wiekiem zaczyna spowalniać i trawienie również jest wolniejsze. Zalecamy, aby jadać mniej, ale ruszać się więcej to utrzymacie swoją prawidłową wagę ciała. Bardzo ważnym do odnotowania jest fakt, że jeśli będziecie ćwiczyć, to po 30 – stce budowanie mięśni będzie o wiele trudniejsze niż kilka lat wcześniej. Jest to spowodowane faktem, że mięśnie napełniają się wodą dużo wolniej i nie budują się tak szybko.

2. Wychodzą wszystkie złe demony

Jeśli w przeszłości lubiliście spać tylko 3-4 godziny dziennie, to po trzydziestym roku życia wszystko zacznie Wam wychodzić. Będziecie potrzebowali nieco mniej snu, ale zdrowego snu. Jeśli kiedyś paliliście papierosy, to dopiero po trzydziestce Wam to wyjdzie. To samo z piciem alkoholu. Nagle poczujecie do niego wstręt i niektóre alkohole nie będą Wam pasować. Musicie wiedzieć, że jeśli nie macie jeszcze trzydziestu lat, to lepiej zacznijcie dbać o swoje zdrowie, bo po trzydziestce wychodzi dosłownie wszystko. Akumuluje się zmęczenie organizmu, a także brak odpoczynku. Powinniście zwolnić z pracą i dać sobie odpocząć. Okres życia od 32 do 35 lat to moment, kiedy Wasz organizm pokutuje za błędy młodości i przyzwyczaja się do innego tempa na przyszłość. Wiemy to z autopsji, dlatego nasze rady powinny Wam się przydać.

3. Życie jest dużo wolniejsze

Po trzydziestce wbrew pozorom życie zwalnia, a przynajmniej tak będzie się Wam wydawać. Co jest warte uwagi to fakt, że nagle przestaniecie się zbędnie stresować i będziecie mieli ułożone mniej więcej życie zawodowe. Warto ten okres życia przeznaczyć na odpoczynek oraz relaks. Jeździcie po świecie, zwiedzajcie różne kontynenty. To wszystko wyjdzie Wam na dobre. Najlepszy okres życia to zdecydowanie trzydziestka i każdy starszy człowiek Wam to powie. Aby być w pełni zadowolonym ze swojej egzystencji musicie przede wszystkim wiedzieć, co jest dla Was dobre i po trzydziestce będziecie o tym już wiedzieć. Wszystko wychodzi właśnie w tym wieku.

1 2 3 4 5
(21)
4.5 5 21
www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl